Sibel Demiralp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Sibel Demiralp Neden Hapse Girdi?

Eski Türkiye güzeli Sibel Demiralp, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri. Genç yaşında uluslararası yarışmalarda Türkiye’yi temsil eden eski güzel, hayatı boyunca pek çok zorluk yaşadı. Geçtiğimiz yıllarda çeşitli suçlarla yargılandı ve 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Demiralp’in yaşamı ise yakın zamanda beyazperdeye uyarlanıyor. Peki Sibel Demiralp kimdir, kaç yaşında, nereli? Sibel Demiralp neden hapse girdi? İşte detaylar…

Sibel Demiralp Kimdir?

Sibel Demiralp, 1994 yılında Adana’da dünyaya geldi. Aslen Adanalı olan Demiralp, üniversitede işletme bölümünden mezun oldu. 2016 yılında The Eurosiya isimli uluslararası güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.

Perfect Models Of Turkey isimli güzellik yarışmasına 2017 yılında katılan Demiralp, 23 yaşındayken yarışmadan birinci olarak ayrıldı.

2017 yılında Fashion Week defilesine hazırlanırken kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Sağlığına kavuştuktan sonra aynı yıl içerisinde ünlü bir iş insanın çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Mahkemede şantaj suçundan beraat eden Demiralp; nitelikli yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kredi kartını kötüye kullanma gibi suçlarından tutuklandı.

6 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra Bakırköy Kadın Cezaevi’ne götürüldü. 3 yıl sonra ise hapisten çıkan Demiralp, cezaevinde şiddete uğradığını iddia etti.

2020 yılında serbest bırakılan eski güzel, kısa bir zaman kansere yakalandı ve ameliyata alındı.

Genç yaşında pek çok zorlukla mücadele eden Demiralp, şimdilerde ise modellik ve mankenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir