İddialı Tahmin: Binance’deki Bu Altcoin 10x Yapabilir!

Terra’nın LUNA’sı, 24 saat içinde 3x ralli gerçekleştirdi. Ayrıca iki hafta önce yapılan 100 dolarlık bir yatırım şimdi 400 dolar değerinde. Öte yandan 9 Eylül günü sabah saatlerinde 980 dolar değerindeydi. Bu sırada Tony M. isimli bir analist, altcoin için daha büyük bir yükseliş bekliyor. İşte detaylar…

Terra’nın LUNA fiyatı gücünü gösteriyor

Terra LUNA fiyatı, boğaların öne atılması ve önceki tüm yaz mevsiminin en yüksek seviyelerini silerek, yüzde 200’lük bir ralli üretti. Geçen ay Tony M., bir yükseliş tezi önermişti. Yatırımcılara tartışmalı kripto token için 10X’lik bir boğa koşusunun gerçekleşebileceği konusunda bilgi verdi. Ani 3,1 katlık artış, Terra’nın gücünü artırdı ve şaşırtan iyimser bir jest oldu.

LUNA fiyatı şu anda beklenen bir kâr alma konsolidasyonu ortaya çıktıkça 4,86 ​​dolardan müzayedede bulunuyor. 8 günlük üstel ve 21 günlük basit hareketli ortalamalar, 3 Eylül’de LUNA’da 1,75 dolar civarında işlem görürken “golden cross”a işaret ediyor. Bu durum da boğa koşusunu katalize etmiş görünüyor. Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi, bir Positive RSI Tersine Dönüş sinyali üretti. Analiste göre bu da, kenarda kalan yatırımcıların piyasaya katılması için güven verdi.

Altcoin için “satış çılgınlığı” gelebilir

LUNA’nın 31 Mayıs’ta 1.00 dolardan 22.45 dolara ilk yükselişini çevreleyen bir Fibonacci Düzeltme aracı, mevcut piyasa değerinin yüzde 50 ve yüzde 61.8 geri çekilme seviyelerinin yakınında reddedildiğini gösteriyor. LUNA fiyatı, bu hareketin beklenen 10x boğa koşusunun başlangıcı olduğunu doğrulamak için daha yüksek zaman dilimlerinde bu seviyelerin üzerinde kapanmalıdır.

BTC’ye karşı, Terra Classic, 0,00000002 satoshi seviyesinin üzerinde bir artış üretti. Analiste göre bu da 10x tezinin aranması gereken yükseliş sinyali. 0.00000001 satoshi’ye gerileme, zayıflama eğiliminin erken kanıtı olabilir. Analiste göre 0.000000001 SATS seviyesi etiketlenirse, LUNA düşüş eğiliminde olabilir. Ayılar, sonuç olarak mevcut piyasa değerinden yüzde 80’lik bir düşüşe işaret edecek olan 1 doların düşük seviyesini hedefleyen bir satış çılgınlığı yaratabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*