Ellen DeGeneres komadaki eski sevgilisi Anne Heche hakkında konuştu

Geçtiğimiz günlerde trajik bir trafik kazasıyla gündeme gelen ve komada olan oyuncu Anne Heche’nin durumu ciddiyetini korurken eski sevgilisi Ellen DeGeneres konuştu.

Ellen DeGeneres, eski sevgilisi Anne Heche’nin trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılmasıyla ilgili bir soruya kısaca karşılık verdi.

1997’den 2000’e kadar Heche ile birlikte olan DeGeneres’e eski kız arkadaşının nasıl olduğu sorulduğunda, “Birbirimizle irtibat halinde değildik, bu yüzden bilemiyorum. Kimsenin incinmesini istemiyorum” diye karşılık verdi.

DeGeneres ve Heche üç yıl birlikte olmuşlardı.

DeGeneres üzere, Heche’nin daha evvel birlikte olduğu isimlerden James Tupper ve Thomas Jane de trajik haberi aldıktan sonra kanılarını lisana getirdi. James Tupper, Heche’nin bir fotoğrafını Instagram’da paylaşarak duaların bu gece hastanedeki oyuncuya gitmesini diledi.

Anne Heche’nin durumu ciddiyetini muhafazaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu Anne Heche, Los Angeles’ın Mar Vista bölgesinde mavi Küçük Cooper’ını evvel bir apartman binasına, akabinde bir meskene çarptıktan sonra aracı alevler içinde kalmıştı. Bedeninde önemli yanıklar olduğu bildirilen ünlü oyuncunun yaklaşık 30 dakika otomobilin içinde kaldığı bildirildi.

Heche’nin kazasının nedeni şimdi belirlenemedi, lakin kaza anındaki manzaralarda içki şişesine benzeri bir şişenin görülmesi alkollü olabileceğine dair kuşkuları artırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*