Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyük Ankara Mitingi’nde konuşuyor: Eğer CHP’yi tanımak istiyorsanız aklınıza 3 kelime gelsin

AK Parti, 14 Mayıs seçimlerine doğru en büyük mitinglerinden birini Ankara’da gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Başkent Millet Bahçesi’nde vatandaşlara hitap ediyor.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları;

Sevgili Ankaralılar, sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. İstiklalimizin ve istikbalimizin başkentinden selamlarımı gönderiyorum. Yüz binler geliyor. Sandığı yürüyor yüz binler. 14 Mayıs’ın müjdesini veriyor. Sandıkları gümbür gümbür patlamaya var mıyız?

Biz bu şehri her şeyiyle seviyoruz. Her mücadelemizde yanımızda olan Ankara’nın insanlarına şükranlarımı sunuyorum. Kapı kapı dolaşacağız.

Ata ocağım Rize ise, doğup büyüdüğüm yer İstanbul ise ülkeme ve milletime aşkla hizmet ettiğim yer de Ankara’dır.

Bu şehir medeniyet pınarının membağı olan yerdir. Biz 21 yıllık Ankaralı olarak bozkırın ortasındaki bu şehri taşı, toprağı, her şeyi ile seviyoruz. Her mücadelemizde yanımızda olan Ankara’nın kadir şinas insanlarına şükranlarımı sunuyorum.

“Bunların 3 tane tanımı var”

Bu bay bay Kemal’in de ne olduğunu anlatıyorsunuz değil mi. Ne kadar yalancı olduğunu anlatıyorsunuz değil mi? Yalanın en önemli mihmandarı, Bay Bay Kemal’dir. Yalan dersi almak istiyorsanız onun yazıhanesine gidin. Fakat 14 Mayıs’ta benim milletim bunları siyasi mefta yapacak.

Bir bilboard gördüm Ankara daha iyi hizmet layık diyor. Dün İzmir’de de aynısını yazmış. İzmir’e iyi hizmete geliyoruz diyor. Ankara’da 4 yıldır ne yaptınız? Bunların 3 tane tanımı var. Eğer CHP’yi tanımak istiyorsanız aklınıza 3 kelime gelsin: Çöp çukur çamur.

İstanbul’u bunlardan bu kardeşiniz kurtardı. Çöp dağlarından kurtardık, çukurlardan kurtardık. Hepsini geç, susuzluktan kurtardık susuzluktan. İşte bunları bilmeyenlere hatırlatmak şart.

“6’lı masa oldu şimdi 9’lu masa”

6’lı masa oldu şimdi 9’lu masa. Bay bay Kemal o da yetmeyecek size, sen onlarla beraber yürü. Bizim yanımızda millet var. Cumhuru yanına alamayan avucunu yalar.

Ayrıntılar gelecek..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir