Bu gün bilhassa o burç sıhhatine odaklanmalı! Yoksa geç kalabilir… İşte Cuma gününün en şanssız burcu…

23 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Önemli bir şey yetiştirmeye çalıştığınız ve hiçbir şeyin karşıt gitmesini istemediğiniz için, özel hayatınız bu cuma ikinci sırada olacak.

Bunun dışında sizden yaratıcı bir tahlil beklenecek lakin sonunda bir müellif tıkanması yaşayacaksınız üzere görünüyor. Tahminen de hayatınızın birtakım pratik taraflarıyla ilgili ilham arayabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, gününüzü aydınlatarak hayatınızın kuvvetli bir istikameti konusunda size potansiyel olarak yardım edebilecek birine dair zihninizi açacak.

Bu kişi, çok hürmet duyduğunuz, lakin potansiyel yardım olarak görmeyi hakikaten düşünmediğiniz biri olabilir. Öğlenden sonra, bir çeşit imtihanın üstesinden gelmeniz gerekebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ne olursa olsun bugün hiçbir şeyden taviz vermeye istekli değilsiniz, bilhassa de sizinle müzakere eden kişinin bunu hak etmediğini düşünüyorsanız.

Bazıları, bilhassa mevcut durum partnerlerini de etkiliyorsa, biraz zorlanacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu cuma günü girişimcilik faaliyetlerinden yararlanacaksınız, lakin kendi başınıza olmanız gerekecek. Kararların tarafınızdan alınması gerekecek ve kıymetli adımlar yalnızca sizin tarafınızdan atılmalı.

Bu kulağa epeyce güç gelebilir, lakin muvaffakiyet talihinizi en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, yapmanız gereken bunlar.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Enerjinizi nereye odakladığınız konusunda çok dikkatli olmanız gerekecek zira bugün gerçeği kaybetme riskiniz epeyce yüksek.

Etrafınızdakilerden ne beklediğinizden emin değilsiniz. Zihninizde muhakkak senaryolar yaratacaksınız, gerçeğe hiç de yakın olmayan senaryolar.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün birçok yeteneğiniz ön planda olacak ancak tıpkı vakitte ne yaptığınıza ve yaptığınız seçimlere de dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Bunun dışında, yakın vakitte hakkında kelam vermiş olabileceğiniz bir şey yüzünden konutta birtakım karışıklıklar olabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Partnerinizin verdiği bir karardan pek mutlu görünmüyorsunuz ancak birebir vakitte bahse nasıl yaklaşacağınızı da bilmiyorsunuz.

Bu, günün birçoklarını ne yapmanız gerektiğini merak ederek geçireceğiniz, büsbütün dürüst olmak ile mevzuyla uzaktan ilgilenmeye çalışmak ortasında gidip geleceğiniz manasına gelir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün işte berbat olmaktan çok eğleneceksiniz zira oburlarının yanılgı yapmasını bekliyor üzeresiniz.

Bazılarının ivedisi olabilir, kimilerinin umurunda olmayabilir fakat günün sonunda herkesin çok profesyonel davranmasını bekliyorsunuz. Ayrıyeten, onların bilakis ne kadar şahane olduğunuzu göstermeye istekli olabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Çok fazla çalışmak insanı sıkar ve son vakitlerde deneyimlediğiniz şey bu.

İş yerinde bir proje için çok uğraş sarf etmiş ve bunu gerçekleştirmek için hayatınızı bir nevi beklemeye almış olabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Başka birinin tecrübesinde şaşırtan bir motivasyon çeşidi bulacaksınız ve bunu kendi hayatınıza uyarlamak isteyeceksiniz.

Partneriniz size karşı çok destekleyici olabilir ve hiçbir şey bilmediğini düşündüğünüz birtakım bahislerde size yardımcı olabilir. Öğlenden sonra biraz dışarı çıkıp dinlenmek isteyebilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu cuma düşündüğünüz tek şey eğlenmenin yolları ve bu nedenle günü epeyce dikkatiniz dağılmış olarak geçireceğiniz anlaşılıyor.

Öte yandan, aslında çok anlayışlısınız ve birinin sıkıntısına karışma konusunda kendinizi durdurmaya çalışmayacaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bazı Balıklar, ailelerinden birinin hayat biçimiyle çok meşgul görünüyorlar ve tahminen de bir müddettir bunun üzerinde düşünüyorlardı. Artık konuşmalarının vakti gelmiş olabilir.

Herkes için en uygununu yapmaya çalışıyor olabilirsiniz ancak sizden yardım istenmediği halde bir adım atarsanız güzel karşılanmayabilir.


Arabanızın anahtarını alüminyum folyoya sarın! Zira hayatınızı ve otomobilinizi kurtaracak


İsviçre’de uyuşturucu operasyonunda alındım! Ünlü isimden şoke eden itiraf


Mehmet Ali Erbil’den ‘Yedekleme dürtüsü’ itirafı! Toplumsal medyayı karıştırdı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*