Bu 4 Altcoin, Büyük Haberler ile Patladı! İşte Detaylar

ABD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) Haziran ayında 1981’den bu yana en yüksek seviyesi olan yüzde 9.1’lik bir veri kaydetti. Bundan sadece bir gün sonra piyasa olumlu bir ticaret seansı yaşadı. Bu yazımızda, 4 altcoin projesinin son gelişmeler ışığında yükseldiğinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Robinhood’un UNI listelemesi, altcoin fiyatını uçurdu

Hacim bazında en büyük merkezi olmayan borsa (DEX) olan Uniswap, token fiyatının 5,23 dolara düştükten sonra 13 Temmuz’da yükseldiğini gördü. Token, 24 saatlik işlem hacmindeki yüzde 104’lük artışla 449 milyon dolara yükseldi. Bu sırada 14 Temmuz’da yüzde 36 artışla 7.11 dolara ulaştı. UNI fiyatı ve ticaret hacmindeki keskin dönüş, Robinhood’ın UNI tokeninin artık platformda ticarete hazır olduğunu açıklamasıyla geldi.

Disney haberleri MATIC için bir destek sağlıyor

Polygon, kullanıcılar ve protokoller için daha hızlı ve daha düşük ücretli bir işlem deneyimi sunan Ethereum ağı için en üst düzey 2 ölçekleme çözümlerinden biridir. Veriler, 13 Temmuz’da 0,52 dolara kısa bir süreliğine düştükten sonra, MATIC fiyatının yüzde 36 artarak 24 Temmuz’da yüzde 120’lik bir yükselişin ardından 14 Temmuz’da 0,707 dolara ulaştığını gösteriyor.  MATIC’in fiyat artışı, protokolün Disney tarafından 2022 Hızlandırıcı Programının bir parçası olarak seçilen tek Blockchain olduğu duyurusunun ardından geldi.

Aave, stablecoin/altcoin gelişmeleri ile ivme kazandı

Popüler bir merkezi olmayan finans platformu olan Aave, şu anda 5,63 milyar dolarlık kilitli toplam değer (TVL) tutan bir borç verme ve borçlanma protokolüdür. Bu da onu TVL açısından MakerDAO’nun arkasında ikinci sıradaki DeFi platformu haline getirir. Veriler, son 24 saat içinde AAVE’nin fiyatının 14 Temmuz öğleden sonra saatlerinde 67.10 dolardan düşük bir seviyeden yüzde 38.5 artışla 93 dolara yükseldiğini gösteriyor. Aave, 7 Temmuz’da Aave ekosistemine özgü teminat destekli bir stablecoin olacak olan GHO stablecoin’ini piyasaya sürme planlarını açıkladığında topluluğu içinde heyecan yarattı.

Solana, Saga telefonları hakkında açıklama yaptı

Yakın tarihli bir duyuruya göre Solana Mobile, dünya çapında belirli ülkelerde Saga telefonları için ön siparişleri kabul etmeye başladı. Solana Mobile, kullanıcıları Solana mobil mağazasında Saga telefonlarını ön sipariş vermeye davet etti. Solana Mobile, Solana Mobile Stack ve Saga telefonunu geliştiren mobil teknoloji şirketidir. Solana Labs’ın bir yan kuruluşu olan firma, Solana protokolünün geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Amiral gemisi Android cep telefonu artık Solana cüzdan başına 10 cihaz olmak üzere ön sipariş edilebilir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere telefon Solana Blockchain’i ile entegredir. Web3’te işlem yapmayı ve NFT’ler ve kripto para birimleri gibi kripto varlıkları yönetmeyi kolay ve güvenli hale getirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*